Анонс конференції присвяченої відзначенню Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

Конференція проводиться в рамках тижня, присвяченого відзначенню Всесвітнього  дня паліативної та хоспісної допомоги, що відзначається 12 жовтня 2013р.

Мета конференції: підвищити інформованість студентства – майбутніх лікарів про проблеми паліативної та хоспісної допомоги; акцентувати їх розуміння медичних, соціальних, практичних і духовних потреб людей, які мають невиліковні захворювання, членів їх сімей, медичних працівників, які надають паліативну допомогу; сприяння становленню та розвитку волонтерського руху, здатного підтримувати і розвивати паліативну медицину.

Протягом 2010-2013р.р в рамках соціального замовлення Харківської міської ради Харківська обласна громадська організація «Соціальний всесвіт» уже третій рік реалізує проект, а з 2012р.- соціальне замовлення,  з підготовки волонтерів та соціальних працівників для роботи в умовах хоспісу. Основна мета проекту – створення та розвиток громадської молодіжної служби хоспісної та паліативної допомоги «ЭРА МИЛОСЕРДЯ». Розроблена авторська програма для теоретичної та практичної підготовки майбутніх волонтерів, за якою пройшли підготовку близько 120 студентів харківських вищих навчальних закладів: Харківський національний медичний університет, КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Харківська державна академія культури, Національного технічного університету "Харківський Політехнічний Інститут"  представників молодіжного відділення Харківської Епархії, волонтерів та соціальних працівників Харківського відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Одним з результатів реалізації проекту стало створення у Харківському національному медичному університеті осередку молодіжної волонтерської служби хоспісної та паліативної допомоги «Ера милосердя».

 Протягом 7 – 17 жовтня 2013р. волонтери молодіжної волонтерської служби «Ера милосердя» провели інформаційну кампанію серед студентів Харківського національного медичного університету щодо роз’яснення мети і завдань паліативної та хоспісної допомоги взагалі та діяльності осередку молодіжної волонтерської служби «Ера милосердя» ХНМУ зокрема. В рамках відзначення Всесвітнього дня проведено конкурси тематичних плакатів та емблеми для молодіжного волонтерського осередку «Ери милосердя» в Харківському національному медичному університеті. В рамках конференції відбудеться нагородження активних волонтерів, учасників конкурсів та відкриття університетського осередку молодіжної волонтерської служби паліативної та хоспісної допомоги  «Ера милосердя» у Харківському національному медичному університеті.

Дата і місце проведення: 17 жовтня 2013 р. м.Харків,Харківський національний медичний університет, конференцзал, пр.Леніна, 4 Початок конференції 17.30.

Участники пресс-конференции:

Горбунова-Рубан Світлана Олександрівна - заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення;

Летік Іван Васильович – проректор Харківського національного медичного університету з наукової та виховної роботи;

Аніщенко Алла Петрівна – Голова Правління Харківської обласної організації «Соціальний Всесвіт»;

Мокряк Артур Григорович – координатор проектів ХОГО «Соціальний Всесвіт»;

Роджественська Анастасія  - студентка ХНМУ, активістка руху волонтерської та хоспісної допомоги;

Сендецький Сергій - студент ХНМУ, активіст руху волонтерської та хоспісної допомоги;

Волонтеры  молодежной волонтерской  службы «Эра милосердия».

Телефони для довідок: 095-6031524; 063-5824858; 057- 7596024.