В ХНМУ прошло засідання молодих волонтерів для хоспісної допомоги

02 квітня 2013р. Харківська обласна громадська організація «Соціальний всесвіт» в рамках реалізації соціального замовлення Харківської міської ради «Подальший розвиток громадської молодіжної служби допомоги паліативним та хоспісним пацієнтам «Ера милосердя» розпочала черговий курс підготовки майбутніх волонтерів для роботи в умовах хоспісу.

Заняття відбулося на базі осередку молодіжної служби «Ера милосердя» Харківського національного медичного університету за участі студентів різних факультетів та курсів. Навчання проходило в інтерактивному режимі за авторською соціально-педагогічної методикою, що розроблена Головою Правління ХОГО "Соціальний всесвіт" канд. пед. наук, доцентом Аніщенко А.П. та координатором соціальних проектів ХОГО "Соцаільний всесвіт" лікарем-психотерапевтом Мокряком А.Г.

Перед майбутніми волонтерами виступили волонтери -"ветерани" Молодіжної служби хоспісної допомоги «Ера милосердя»: Анастасія Рождественська - студентка I медфакультету, III курсу, 2 групи та Сергій Сендецький - студент II медфакультету, III курсу, 18 групи, які розповіли про власний практичний досвід волонтерської роботи з пацієнтами та їх родичами у хоспісному відділенні міської лікарні № 17.