Новини

Социально-педагогический ценностно-ориентирующий тренинг по профилактике профессионального выгорания

20 -22.03.2014 года  Харьковская областная общественная организация «Социальный всесвит» в рамках социального партнерства бизнеса и гражданского общества провела  очередной тренинг «Профилактика  синдрома профессионального выгорания у работников коммерческих структур – ценностный подход» для сотр

Профилактика профессионального выгорания: ценностный подход

24.12.13г. Харьковская областная общественная организация «Социальный всесвит» в рамках социального партнерства бизнеса и гражданского общества провела ориентирующий тренинг «Профилактика профессионального выгорания у работников коммерческих структур – ценностный подход» для персонала Северного подразделения фармацевтической корпорации «Юрия - Фарм».

Социальная роль людей пожилого возраста в семейной социализации в современных условиях информационного общества

13.11.13г. в рамках социального заказа Харьковского городского совета «Центр родительской поддержки «Умные родители – счастливые дети» специалисты ХООО «Соціальний всесвіт» провели интерактивную консультативную групповую беседу для людей пожилого возраста на тему «Социальной роли людей пожилого возраста в семейной социализации в современных условиях информационного общества» в территориальном центре Московского района г.Харькова.

Звіт щодо конференції присвяченої відзначенню Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги яка відбулась 17 жовтня 2013 р.

17 жовтня 2013 р.в Харківському національному медичному університеті відбулась студентська волонтерська конференція, присвячена відзначенню Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги, що явилась підсумковим заходом у реалізації соціального замовлення Харківської міської ради в 2013 році «

Вручение сертификатов об успешном прохождении программы "Подготовка социальных работников и волонтеров для работы в условиях хосписа"

4.10.13 состоялось торжественное вручение сертификатов об успешном прохождении программы «Подготовка социальных работников и волонтеров для работы в условиях хосписа» в рамках проекта «Дальнейшее развитие общественной, молодежной службы помощи паллиативным и хосписным пациентам «Эра милосердия» группе социальных работников и волонтеров Харьковского отделения Всеукраинской сети ЛЖВ.

Українські матері та батьки об'єдналися і планують зробити свої міста більш дружніми до сімей з дітьми

Семья

Символічно, 1 вересня 2013 року в країні стартував всеукраїнський етап громадської кампанії "Зробимо українські міста дружніми до сімей!". Ініційована кампанія в травні цього року громадською організацією Демократичний Альянс Жінок.
Представники та представниці 12 міст з кількох громадських організації, ВНЗ і видань збиралися в Києві для обміну досвідом, ідеями та спланували хід реалізації кампанії.

У харківському хоспісі може зазвучати класична музика

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан 5 червня, провела зустріч з волонтерами хоспісу. Під час зустрічі, яка пройшла в прес-центрі міськради, обговорювалися питання діяльності волонтера в цій установі, його положення в суспільстві, у відносинах з пацієнтами, родичами та медичним персоналом.

В ХНМУ прошло засідання молодих волонтерів для хоспісної допомоги

02 квітня 2013р. Харківська обласна громадська організація «Соціальний всесвіт» в рамках реалізації соціального замовлення Харківської міської ради «Подальший розвиток громадської молодіжної служби допомоги паліативним та хоспісним пацієнтам «Ера милосердя» розпочала черговий курс підготовки майбутніх волонтерів для роботи в умовах хоспісу.

Круглий стіл з обговорення результатів дослідження «Оцінка громадянської участі та інститутів громадянського суспільства в Україні» в м.Дергачі

семінар у Дергачах

Харківська областна громадська організація "Соціальний Всесвіт", за підтримки Українського Фонду Демократії «Спочатку Люди» 27 березня 2013 року в м. Дергачі в приміщенні Центральної бібліотеки провели Круглий стіл з обговорення результатів дослідження "Оцінка громадянської участі та інститутів громадянського суспільства в Україні".

Круглий стіл з обговорення результатів дослідження «Оцінка громадянської участі та інститутів громадянського суспільства в Україні» в м. Харкові

семінар у Харкові

Український Фонд Демократії «Спочатку Люди» 26 березня 2013 року в м.Харкові в приміщенні Національної академії державного управління при Президентові України провів Круглий стіл з обговорення результатів дослідження «Оцінка громадянської участі та інститутів громадянського суспільства в Україні»

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини