Місія Харківської обласної громадської організації «Соціальний всесвіт»

  • сприяння гуманізації та демократизації суспільства
  • створення умов для розвитку та ефективної соціалізації особистості шляхом надання соціально-педагогічної, психологічної, інформаційної допомоги громадянам України.
  • ми прагнемо розширити можливості самореалізації особистості в суспільстві, використовуючи свої знання, здібності, досвід Цінності – цінності відкритого демократичного суспільства, впевненість у собі, комфорт, любов, дружба, безпека, внутрішній розвиток, незалежність, досягнення, соціальний статус, добробут, патріотизм, громадянськість, самооцінка, щаслива родина.
  • Цільова аудиторія – жертви соціалізації Потреби цільової аудиторії – розвиток, ефективна соціалізація, самовдосконалення.
  • Базова компетенція – соціальне виховання, психотерапія, консультування, профілактична робота. Відмінна компетенція - соціально-педагогічна діяльність (створення умов для ефективної соціалізації, сприяння розвитку соціальних якостей, усвідомленню соціальних цінностей) Що пропонує організація – професійну допомогу кваліфікованих соціальних педагогів та психологів.

Якщо Ви не задоволені роботою, взаємостосунками в сім’ї, маєте низьку самооцінку, залежні від табаку, алкоголю, наркотиків, комп’ютерних ігор, потерпаєте від домашнього насилля, самотні тощо,замість того, щоб залишатися у безпорадності і невизначеності, звернетесь до Харківської обласної громадської організації «Соціальний всесвіт». Ви отримаєте шанс змінити своє життя на краще та самомовдосконалюватись, тому що отримаєте професійну допомогу кваліфікованих соціальних педагогів та психологів.