Статті

Харьковский Швейцер

11 ноября поляки отмечают свой главный национальный праздник - День независимости страны. В истории наших народов были разные периоды, но сегодня именно Польша является для Украины главным другом на Западе и ее неизменным «адвокатом» в Европе. Впрочем, на сей раз речь пойдет не об Александре Квасьневском, Иоанне Павле II или Адаме Михнике, а об их малоизвестном земляке, которым харьковчане вправе гордиться.

Такое теперь время, брат...

Резинец Сергей Федорович

Мои родители проживали на узловой станции Раздельная. Они были уже очень старые, обоим по девяносто лет, поэтому я наведывался к ним по два-три раза в неделю, обязательно и в любую погоду. Однажды на полдороги мой «Запорожец» стал резко нагреваться, и на панели приборов загорелась красная лампочка, которая сигнализировала о том, что нет зарядки аккумулятора. Оборвался ремень вентилятора. Это значит, что генератор не работает, и аккумулятор очень быстро и полностью разрядится.

Педагогіка ненасильства

Одним з напрямків у реалізації соціального замовлення Харківської міської ради є вирішення проблем «важких» дітей , а значить допомогу сім'ї у вирішенні питань , які у зв'язку з цим виникають.

«Важкий вік» - яким він є? Очевидно , що це може бути будь-який вік . Істотно важливо , що проблеми віку можуть бути вирішені самою людиною. Педагог покликаний створювати умови , щоб ці завдання вирішувалися його вихованцями успішно .

«Хоспис: особенности деонтологии в работе с неизлечимыми больными»

Ежегодно в мире умирают около пятидесяти двух миллионов человек. Десятки миллионов из этих людей, умирая, испытывают страдания. Столько же больных не получают адекватного лечения, купирования боли и других симптомов, не получают решения психосоциальных проблем и удовлетворения духовных потребностей. Чаще всего такие люди умирают в состоянии страха. [9] Страх, боль и одиночество. Вот в каком состоянии людей встречает неизбежное. Неизбежное – это смерть.

Примхливий старик

Коли цей старий помер у будинку для літніх людей в маленькому австралійському містечку, всі вважали, що він пішов з життя, не залишивши в ній ніякого цінного сліду. Пізніше, коли медсестри розбирали його убогі пожитки, вони виявили цей вірш. Його сенс і зміст настільки вразили співробітників, що копії поеми швидко розійшлися по всім працівникам лікарні. Одна медсестра взяла копію в Мельбурн ...

Ера милосердя

Міркувати про смерть не завжди легко, а часом і дуже складно. Це як ніби думати про те, чого ніколи не бачив і не відчував сам, будуючи лише здогадки. І люди, які не відчувають подібного болю, страждань і мук, як би не старалися, повністю не зможуть зрозуміти тих, хто в даний момент знаходиться наприкінці свого життєвого шляху.

Маршрут від сердця до сердця

Для когось сесія - це негаданий грім серед ясного неба, а для нас, студентів - заочників 4-го курсу кафедри соціальної педагогіки, сесія - це завжди не тільки збагачення необхідними знаннями, обмін досвідом, але й незабутні зустрічі. Ось і цього разу нам дуже пощастило - ми були запрошені в маленьке поселення с будинком для сиріт. Смутно представляючи, з ким ми в цей раз познайомимося і що побачимо, 17 лютого 2013 Наша об'єднана група (студента - заочники і студенти денного стаціонару) під керівництвом досвідчених викладачів вирушила в похід.

Благодійність: Європа та ми.

У грудні 2012 р. британська організація Charities Aid Foundation презентувала дані щорічного світового рейтингу благодійності. Україна посіла 111-те місце, що відкинуло її на шість позицій назад, порівняно з 2011-м.

Підписатися на RSS - Статті